chaturbate, chaturbate poland, polish chaturbate - polskienudeski.pl

Chaturbate – Co to jest Chaturbate i jak korzystać z serwisu?

SPIS TREŚCI

Pokazy erotyczne na żywo wzbudzają kontrowersje i są świetną alternatywą dla filmów porno. Seks kamerki to nie tylko oglądanie, ale również interakcja z osobami prowadzącymi transmisje. Możemy z nimi pisać na czacie czy wysyłać napiwki, za które najczęściej zostaniemy wynagrodzeni. Popularność kamerek erotycznych ciągle rośnie, a jedną z największych stron tego typu jest Chaturbate.

Chaturbate data uruchomienia, statystyki i trochę historii

Serwis Chaturbate powstał w Stanach Zjednoczonych, w 2011 roku. Wystarczyło mu tylko kilka lat, aby dostać się na sam szczyt. Od 2011 do 2016 roku strona zaliczyła stopę wzrostu wynoszącą aż 3200%! W 2019 roku Chaturbate zajęło 22 miejsce w światowym rankingu stron Alexa. W 2022 roku serwis natomiast zajął 57 miejsce w rankingu najpopularniejszych stron internetowych, a w rankingu stron związanych z erotyką uzyskał 5 lokatę.

Nazwa serwisu wzięła się z połączenia słów „masturbate” oraz „chat”. Bezpośrednio nawiązuje ona do czynności wykonywanych podczas transmisji – masturbacja na żywo. Szacuje się, że stronę w ciągu miesiąca odwiedza aż 117 milionów użytkowników z całego świata. Najwięcej użytkowników odwiedzających Chaturbate Com pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a na kolejnych miejscach w rankingu znajdują się Niemcy i Japonia.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Pokazy erotyczne Chaturbate w Polsce

Chociaż Polacy nie odwiedzają serwisu tak często, jak Amerykanie czy Niemcy, to u nas również cieszy się on niezwykłą popularnością. Świadczy o tym między innymi częstotliwość wyszukiwania słów takich jak „chaturbate poland” albo „polish chaturbate”. Co więcej, osoby z Polski zarówno oglądają innych, jak i prowadzą transmisje. Przejdźmy już do samych transmisji. Jak wyglądają? Właśnie tak!

Jak korzystać z kamerek erotycznych Chaturbate?

Korzystanie z serwisu jest bardzo proste i intuicyjne. Jeżeli chcemy tylko oglądać, to nie musimy nawet zakładać konta. Wybieramy transmisję, klikamy i możemy cieszyć się pięknym widokiem. Założenie konta wiąże się jednak z wieloma zaletami i co najważniejsze…jest całkowicie darmowe. Po rejestracji możemy obserwować ulubionych użytkowników, pisać na czacie czy kupować żetony.

Rejestracja w serwisie

Proces rejestracji zajmie nam prawdopodobnie około dwóch minut. Wystarczy wybrać nazwę użytkownika, wpisać hasło, podać wiek oraz płeć i dodać swój adres email. Po zrobieniu tych kilku kroków zostaniemy automatycznie zalogowani i możemy korzystać z serwisu. Proste, prawda?

Edycja profilu i inne funkcje

Po rejestracji możemy edytować swój profil. Dostaniemy także dostęp do statystyk dotyczących posiadanych przez nas żetonów. Jeżeli zdecydujemy się na prowadzenie transmisji, to wszelkich dodatkowych opcji będzie cała masa. Możemy ustawić koszt transmisji prywatnych, zablokować dostęp osób z określonych krajów czy kierować swoją transmisję tylko dla osób o określonej płci.

Jakie transmisje cieszą się największą popularnością?

Serwis Chaturbate oferuje przede wszystkim pokazy prowadzone przez kobiety. Jest ich znaczna większość. Mimo to użytkownicy znajdą również pokazy: mężczyzn, par i transseksualistów. Na stronie można łatwo zaznaczyć opcję, dzięki której wyświetlą nam się jedynie interesujące nas pokazy.

Ile lat mają osoby prowadzące transmisje?

Na Chaturbate znajdziemy transmisje osób w różnym wieku. Są tam zarówno nastolatki mające po 18-19 lat, jak i dojrzałe kobiety. Które z nich cieszą się największą popularnością? Mogłoby się wydawać, że to doświadczone kobiety są chętniej oglądane. Świadczy o tym chociażby częste wyszukiwanie hasła „chaturbate milf” w wyszukiwarce. Każdy jednak ma swoje preferencje i z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Czy w serwisie są jakieś kategorie?

Chaturbate umożliwia dodawanie do transmisji różnych hashtagów. Dzięki temu szybko możemy znaleźć transmisje dopasowane do naszych potrzeb. Do najpopularniejszych hashtagów należą między innymi: #anal, #squirt i #milf.

Jak nadawać na Chaturbate?

Wiele osób rejestruje się na Chaturbate, aby prowadzić tam transmisje. Czy Ty również chcesz prowadzić pokazy na kamerkach? W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie! Wystarczy prosta kamera do komputera i mikrofon. Taki sprzęt nie gwarantuje jednak dużego sukcesu. Serwis Chaturbate jest ogromny i panuje tam wielka konkurencja.

Najpopularniejsze transmisje są często prowadzone w sposób bardzo profesjonalny – a do tego potrzeba też lepszego sprzętu. Samo włączenie transmisji nie będzie stanowiło żadnego problemu. Zanim jednak rozpoczniemy nasz pokaz na żywo, musimy zweryfikować swój wiek. Każda osoba prowadząca transmisje na Chaturbate musi mieć ukończone 18 lat.

Tokeny Chaturbate – dowiedz się wszystkiego o wirtualnej walucie

Na Chaturbate, podobnie jak na innych serwisach z kamerkami, możemy kupić wirtualną walutę w postaci tokenów. Tokeny służą do dokonywania płatności w obrębie serwisu. Tokenami możemy płacić za transmisje prywatne i grupowe, możemy też wysyłać napiwki osobie prowadzącej transmisje.

Podczas transmisji prowadzący bardzo często korzystają z zabawek, które połączone są z serwisem. Jak to działa? Wysyłając tokeny danemu prowadzącemu, możemy przejąć kontrolę nad jego zabawką. W ten sposób możemy realnie wpływać na doznania osoby prowadzącej transmisję.

Jak kupić tokeny w Chaturbate?

Aby kupić tokeny, wystarczy kliknąć „dostań więcej” w prawym górnym rogu ekranu. Opcja ta będzie widoczna po zalogowaniu i znajduje się zaraz obok naszego salda tokenów. Kupując tokeny, możemy skorzystać z następujących opcji płatności:

 • Karta kredytowa/debetowa (Visa/Mastercard/Discover)
 • Paysafecard
 • Epoch (Credit Card/Przelewy24/PaySafeCard)
 • PayPal
 • Przelew
 • Kryptowaluta

Większość cen podana jest w dolarach, jednak wybierając opcję „Epoch” lub „PayPal” zobaczymy ceny w złotówkach.

Ile kosztują tokeny na Chaturbate?

Ceny tokenów różnią się w zależności od wybranego pakietu i metody płatności. Dla przykładu spójrzmy, jak wyglądają ceny przy wybraniu płatności przy pomocy „Paysafecard”.

 • 50 token(ów) za $5,99 USD
 • 100 token(ów) za $10,99 USD
 • 200 token(ów) za $20,99 USD (5% premii)
 • 400 token(ów) za $39,99 USD (10% premii)
 • 550 token(ów) za $49,99 USD (21% premii)
 • 750 token(ów) za $62,99 USD (32% premii)
 • 1000 token(ów) za $79,99 USD (37% premii)
 • 1255 token(ów) za $99,99 USD (38% premii)
 • 2025 token(ów) za $159,99 USD (39% premii)
 • 4050 token(ów) za $319,98 USD (39% premii)

Najkorzystniejsze jest kupowanie największych dostępnych pakietów. Jeżeli natomiast chodzi o metody płatności, to kupując mniej niż 1000 tokenów, najlepszą cenę uzyskamy przy płatności kryptowalutami i przelewem. Powyżej 1000 tokenów lepiej wychodzi płatność „Paysafecard”. Dla uproszczenia możemy jednak przyjąć, że za 400 tokenów zapłacimy około 200zł.

Ile kosztuje token na Chaturbate?

Cena jednego tokena waha się między 0.08$ a 0.09$. Jednak przy płatności „Paysafecard” i wybraniu największych możliwych pakietów może ona wynieść mniej niż 0.08$. Przeliczając to na złotówki, za jeden token zapłacimy kilkadziesiąt groszy – w zależności od kursu dolara. W chwili pisania artykułu jeden token kosztuje około 37 groszy.

Co oprócz Chaturbate?

Wiesz już, ile kosztują żetony na chaturbate i jak prowadzić transmisję. Możesz jednak stwierdzić, że ten portal nie jest dla Ciebie. Czy są jakieś alternatywy? Oczywiście, że tak! Chociaż Chaturbate to jeden z najlepszych portali, mamy także inne propozycje. Pierwszą z nich są najpopularniejsze polskie kamerki erotyczne, czyli serwis ShowUp. Znajdziesz na nim gorące dziewczyny z Polski, które chętnie pokazują swoje wdzięki podczas transmisji na żywo.

Zagraniczne alternatywy to serwisy Stripchat oraz BongaCams. To dwa duże serwisy, na których znajdziesz dziewczyny z całego świata. Są one równie fajne, co kamerki Chaturbate. Który serwis jest najlepszy? Ciężko powiedzieć, bo tak naprawdę każdy z nich oferuje dużo świetnej zabawy. Wybór konkretnego portalu to kwestia indywidualnych preferencji.

Dodaj komentarz