seks w trójkącie, trójkąt, trójkąt erotyczny - polskienudeski.pl

Seks w trójkącie – Co zrobić, aby uprawiać seks w trójkącie?

SPIS TREŚCI

Wracasz do domu, w Twojej głowie są jedynie myśli o namiętnym seksie. Twoja druga połówka jest już w pełni przygotowana na Twój powrót. Otwierasz drzwi i okazuje się… że tak naprawdę czekają na Ciebie dwie osoby. Seks w trójkącie to było Twoje marzenie, które właśnie masz okazję spełnić. Taki scenariusz chciałoby przeżyć wiele osób, bo trójkąt erotyczny to jedna z najpowszechniejszych fantazji erotycznych. Czy wiesz, że możesz przekonać swojego partnera lub partnerkę do seksu w trzy osoby?

Co to seks w trójkącie?

Seks w trójkącie to powszechna nazwa na stosunek, w którym udział biorą trzy osoby. Prawdopodobnie definicja była Ci już znana, jednak warto pozbyć się wszelkich wątpliwości. Są także inne określenia na ten rodzaj seksu. Jednym z nich jest pochodzące z języka angielskiego słowo threesome. Teraz na pewno wiesz, czym jest trójkąt. Przejdźmy do konkretów!

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Jak wygląda seks w trójkącie?

Istnieje wiele możliwości tego, jak może wyglądać seks w trójkącie. Przede wszystkim zależy to od tego, kto bierze w nim udział. Są aż cztery różne opcje, a najczęściej spotkamy się z pierwszymi dwiema:

  • Dwie kobiety i jeden mężczyzna
  • Dwóch mężczyzn i jedna kobieta
  • Trzy kobiety
  • Trzech mężczyzn

Jak może przebiegać seks w trójkącie? Jeżeli biorą w nim udział dwie kobiety, to mężczyzna jedną z nich może zaspokajać swoim penisem a drugą ustami. Najlepsza do tego będzie pozycja, w której mężczyzna leży na plecach. Oczywiście jest też możliwość, że w jednym czasie tylko dwie osoby uprawiają seks. Po upływie jakiegoś czasu można się po prostu zmienić. Dużo tutaj zależy od naszych wspólnych ustaleń. Tak naprawdę seks w trójkącie może przebiegać na wiele różnych sposobów.

Jak uprawiać seks w trójkącie? Co zrobić, aby wziąć w nim udział?

Trójkąt erotyczny to popularna fantazja, której chciałoby spróbować wiele osób. Czy na fantazjach musi się skończyć? Oczywiście, że nie! Mamy wiele możliwości na to, jak doprowadzić do trójkąta.

Jeżeli nie mamy partnera

Czy jeżeli nie mam partnera, to mam szansę na seks w trójkącie? Oczywiście, że tak! Wbrew pozorom, może być nawet łatwiej. Jeżeli aktualnie nie masz partnera, to nie musisz pytać go o zgodę. Wystarczy, że znajdziesz parę, która szuka osoby do trójkąta. W takiej sytuacji nie musisz się z nikim wiązać ani ograniczać. Ogłoszenia par szukających trzeciej osoby możesz znaleźć na przykład poprzez portale erotyczne.

Jeżeli mamy partnera

Masz partnera? Świetnie! W takim razie musisz go przekonać. To może być trudne zadanie i tak naprawdę właśnie rozmowa z partnerem będzie największym wyzwaniem. W jaki sposób przekonać partnera? No cóż, nie ma żadnych uniwersalnych metod. Na początku temat trójkąta możesz poruszyć w żartach i sprawdzić reakcję. Możesz też w subtelny sposób dać partnerowi do zrozumienia, co chodzi Ci po głowie. Samo szukanie trzeciej osoby będzie dużo łatwiejsze. Jest cała masa chętnych kobiet i mężczyzn, którzy z przyjemnością zgodzą się na niezobowiązujący trójkąt. Często wystarczy wrzucić ogłoszenie na portal erotyczny.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Seks w trójkącie opinie

Seks w trójkącie to faktycznie spełnienie Twoich marzeń? Może tylko tak Ci się wydaje? Decydując się na trójkąt, trzeba pamiętać o pewnych konsekwencjach. Po pierwsze, jeżeli chcesz uprawiać seks w trójkącie z żoną lub mężem, to pamiętajcie o poczuciu zazdrości. Jeżeli w przyszłości taka niewinna zabawa ma być powodem kłótni lub rozstania, lepiej dobrze to przemyśleć. Dla niektórych sex trójkąt był największym pragnieniem erotycznym – dopóki go nie spróbowali.

Kłótnie w związku to niejedyna poważna konsekwencja. Podczas trójkąta należy pamiętać o zabezpieczeniu. Byłoby nieco dziwnie, gdyby okazało się, że Twój partner lub partnerka mają dziecko… ale nie z Tobą. No właśnie, seks jest fajny, ale trzeba podchodzić do niego odpowiedzialnie. W ten sposób unikniemy historii typu „uprawiałam seks w trójkącie, jestem w ciąży z kolegą chłopaka”.

Jak przygotować się do seksu w trójkącie?

To twój pierwszy trójkąt? Lepiej dobrze się przygotuj! Oczywiście nie zawsze będzie to możliwe, czasem taka sytuacja wynika ze spontanicznego działania. Jeśli jednak masz trochę czasu, pomyśl, jak będzie wyglądał stosunek. Warto wcześniej ustalić sobie plan działania – nawet jeśli zazwyczaj nie dominujesz. Na początku może być nieco dziwnie, dlatego przyda się osoba, która rozluźni atmosferę.

Zastanów się, z jakich pozycji możecie skorzystać. Pomyśl też o upodobaniach pozostałych dwóch osób. Może użyjecie gadżetów erotycznych? Chociaż trójkąt sam w sobie wydaje się czymś niesamowitym, wcale nie musi taki być. Jeżeli będziecie się krępowali, nudzili albo zabraknie wam dobrych pomysłów – ostatecznie super fantazją okaże się tragicznym przeżyciem. Przygotuj się już wcześniej!

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Seks w trójkącie jak zacząć? Czy gra wstępna jest konieczna?

Seks we trójkę już ustalony? Świetnie! Pytanie tylko, od czego zacząć. Gra wstępna będzie wyglądała trochę inaczej niż w przypadku standardowego stosunku. Najważniejsza zasada brzmi – niech trzy osoby będą zaangażowane. Każda na swój sposób, ale zaangażowana. Podczas trójkąta nikt nie powinien być pominięty. Nawet jeśli rola trzeciej osoby ogranicza się do minimum, bo tak ustaliliśmy, nie możemy o niej zapomnieć.

Jest wiele rzeczy, które można zrobić podczas gry wstępnej. Całowanie we trójkę, wspólne robienie loda albo minetki. To tylko pomysły do wykorzystania. Stosunek w trójkącie można zacząć też od wspólnego oglądania porno czy mniej intensywnych zabaw. Tak naprawdę ogranicza was jedynie wyobraźnia. Dużo tutaj będzie zależało od tego, jakie zasady ustaliliśmy. Czasem trzecia osoba ma tylko oglądać – to też można przecież nazwać trójkątem.

Czy trójkąt z koleżanką albo kolegą to dobry pomysł?

No właśnie, bardzo często obiektem naszych westchnień są znajome osoby. Załóżmy, że chcielibyśmy zaprosić koleżankę lub kolegę do wspólnego trójkąta. Czy to na pewno dobra decyzja? Podobnie jak w przypadku decyzji o samym trójkącie – mogłoby się wydawać, że tak. Musimy jednak pamiętać o tym, co czeka nas w przyszłości.

Uważasz, że wspólny trójkąt nie wpłynie na waszą relację? Może lubisz otwarte związki i nie stanowi to dla Ciebie problemu. Znaczna część osób będzie jednak nieco inaczej postrzegała osoby, z którymi wcześniej uprawiała seks. Planujesz tylko jednorazową akcję czy regularne seks spotkania? Może Ty chcesz tylko spróbować, a innej osobie spodoba się za bardzo. Zapraszanie do trójkąta znajomych to pewne ryzyko. Dobrze to przemyśl!

Dodaj komentarz