udany seks, udany stosunek, sposoby na udany seks - polskienudeski.pl

Udany seks – Proste sposoby na udany stosunek

SPIS TREŚCI

Seks potrafi wnieść do naszego życia wiele radości i satysfakcji. Nic w tym dziwnego, bo każdy człowiek ma swoje potrzeby. Oczywiście potrzeby te wymagają zaspokojenia i często są bardzo silne. Czy możemy sprawić, że każdy stosunek idealnie poskromi nasz apetyt? To trudne zadanie, ale warto chociaż spróbować. Sprawdźmy, jakie sposoby na udany seks możesz wcielić w życie już dzisiaj.

Czy istnieje jeden przepis na udany seks?

Z seksem jest trochę jak z jedzeniem i gotowaniem. Każdy lubi coś innego. Jeden człowiek woli bardziej pikantne potrawy, które niemal prowadzą do płaczu. Ktoś inny woli za to delikatną rozkosz, która rozpływa się w ustach. Przepisy na poszczególne potrawy także mogą się różnić. W seksie jest podobnie, prawda?

Każdy w łóżku lubi coś innego, dlatego nie istnieje jeden przepis na udany seks. Udany stosunek wymaga poznania swojego partnera, a także zrozumienia swoich potrzeb. Droga do sukcesu wymaga sporo ćwiczeń. Są jednak sposoby, aby poznać samego siebie i odkryć, co w łóżku daje nam największą satysfakcję.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

5 sposobów na udany seks

Poniżej przedstawimy Ci proste sposoby na udany seks. Pamiętaj jednak, że niekoniecznie zadziałają one od razu. Poniższe sposoby pomogą Ci poznać siebie i nawiązać bardziej intymną relację z partnerem. Droga do celu może być jednak wyboista i wymaga nieco cierpliwości.

1. Próbuj nowych rzeczy

Monotonia w łóżku może zabić całą przyjemność z seksu. Ile można próbować tego samego? Czasem nawet zwykła zmiana pozycji wniesie wiele dobrego. Rzeczy, które można zmienić, jest jednak więcej. Chcesz kilka przykładów? Odpowiednie miejsce jest równie ważne co pozycja. Może seks w aucie? A może seks pod prysznicem? Możliwości jest wiele! W łóżku możesz skorzystać także z zabawek erotycznych albo pobawić się w przebieranki. Każda z tych rzeczy to mały powiew świeżości.

2. Udany seks wymaga komunikacji

Ludzie bardzo często zapominają, że komunikacja jest bardzo ważna. Czy naprawdę warto zgadywać, co kręci naszego partnera? Dużo lepiej po prostu…zapytać. Używanie języka to przydatna umiejętność – i nie chodzi tutaj o seks oralny. Zawsze warto mówić sobie o wszelkich sukcesach i niedogodnościach. To zdecydowanie pomoże ubogacić życie erotyczne.

3. Dobra gra wstępna

Ciekawa i namiętna gra wstępna to świetny sposób na udany seks. Porada ta dotyczy szczególnie kobiet, które często potrzebują trochę więcej uwagi. Gra wstępna tak naprawdę może trwać cały dzień. Przed wieczornym seksem możemy już od rana wysyłać do siebie zboczone wiadomości czy zdjęcia. To mocno podgrzeje atmosferę i sprawi, że nie będziecie mogli doczekać się zbliżenia.

4. Komfortowe warunki

Warunki, w jakich będzie przebiegał nasz stosunek, są bardzo ważne. Z reguły dobry seks wymaga spokoju i możliwości oddania się sobie w pełni przez dłuższy czas. Warto więc wybrać dogodną porę i miejsce – żeby każdy mógł się skupić tylko na seksie. Pamiętajmy jednak, że to my decydujemy, jakie warunki są dla nas komfortowe. Czasem zamiast długiego i namiętnego seksu możemy wybrać szybki seks w miejscu publicznym. Świadomość możliwości bycia przyłapanym może być bardzo ekscytująca!

5. Pozycje na udany seks

Udany seks wymaga również dobrej pozycji! Nie da się jednoznacznie stwierdzić, która będzie najlepsza. Warto eksperymentować i odkryć, które pozycje dają nam największą satysfakcję. Na pieska? Misjonarska? A może od tyłu na stojąco? Możliwości jest naprawdę wiele – warto próbować nowych rzeczy.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Pomysły na udany seks – przykładowy przepis na dobrą potrawę

Jak może wyglądać udany stosunek? Sprawdźmy na przykładzie! Rozważymy go z perspektywy mężczyzny, jednak kobiety mogą szybko zmodyfikować go pod siebie. Pokażemy Ci, jak możesz poprowadzić grę wstępną i cały stosunek. Spróbuj zastosować poniższy przykład w swoim życiu.

Jak mieć udany seks? Zacznij już po przebudzeniu

Budzisz się rano obok Twojej partnerki. Ona cały czas śpi, jednak szybko możesz to zmienić. Zacznij ją czule dotykać – niekoniecznie od razu po intymnych miejscach. Jeśli tylko Twoja partnerka się zbudzi, mile ją przywitaj. Możesz postarać się, żeby był on nacechowany erotycznie. Przykład?

„Śniłaś mi się całą noc i nie były to grzeczne sny. Nie mogłem się doczekać, aż się obudzisz.” W tym momencie możesz już przerwać całą akcję. To powinno wystarczyć, aby wyzwolić w Twojej partnerce erotyczne myśli. Kobieta może być bardzo ciekawa, co właściwie Ci się śniło. Może też być ciekawa, dlaczego przerwałeś całą akcję, kiedy ona już się obudziła.

Co robić przez cały dzień?

Załóżmy, że oboje idziecie do pracy i wrócicie koło godziny 17. W trakcie pracy możesz wysłać Twojej partnerce wiadomość. Jaką? Na przykład „Nie mogę przestać o Tobie myśleć.” Jeżeli jednak wolisz coś ostrzejszego, możesz napisać „Nie mogę się doczekać, aż poczuję Twój smak.” Taka działanie po raz kolejny może sprawić, że kobieta zacznie myśleć o seksie.

Powrót do domu

Co zrobić, gdy już wrócicie do domu? Jeśli uda Ci się przyjść pierwszemu, możesz przygotować dobrą kolację. Możesz też po prostu zamówić jedzenie, kupić kwiaty i dobre wino. Zrób swojej partnerce małą niespodziankę. Na pewno będzie to miłe zaskoczenie – szczególnie jeśli zazwyczaj nie robisz takich rzeczy.

Kiedy już przejdziecie do właściwego działania, pamiętaj o grze wstępnej. Właściwie zacząłeś ją już rano, więc zachęć kobietę jeszcze bardziej. Unikaj zdecydowanego dotykania miejsc intymnych partnerki. Lepiej, żeby mogła poczuć na nich Twój oddech albo delikatne muskanie.

Namiętny finał

Tak rozgrzana partnerka nie będzie mogła doczekać się, kiedy w końcu ją dotkniesz. Przyznaj się, sam cały dzień myślałeś, jak ją zaspokoić. Takie myśli sprawiały, że Ty również nie mogłeś się doczekać. Podczas samego stosunku możesz być kreatywny. Możecie zrobić to w nietypowym miejscu, na przykład w kuchni. Zmieniaj pozycje i wybieraj te, które lubicie najbardziej. Możesz też spróbować czegoś nowego.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Najlepsze porady na udany seks – podsumowanie

Nasze propozycje na udany seks traktuj jako drogowskaz. Im lepiej poznasz swoją partnerkę lub partnera, tym lepszy seks Cię czeka. Nie wstydź się mówić o swoich potrzebach, a także pytaj o potrzeby partnerki lub partnera. Wzajemne zaangażowanie sprawi, że każdy seks będzie bardzo udany.

Dodaj komentarz