Sexting – Z jakich portali najlepiej korzystać?

SPIS TREŚCI

Potrzeby seksualne można skutecznie zaspokajać w internecie! Brzmi niewiarygodnie? A jednak coraz więcej osób interesuje się tematem sextingu. Co właściwie kryje się pod tym tajemniczym pojęciem? Sexting to po prostu określenie na prowadzenie internetowych rozmów o charakterze erotycznym.

Według definicji podstawą sextingu są wiadomości, jednak zazwyczaj towarzyszy temu wysyłanie zdjęć i filmów. Do sextingu można także wykorzystywać kamerkę internetową, co wyjątkowo zwiększa doznania. Zboczona rozmowa z drugą osobą na kamerce – to brzmi naprawdę świetnie!

Czy sexting jest bezpieczny?

W kontekście sextingu pierwsze, na co należy zwrócić uwagę to bezpieczeństwo. Bardzo często słyszy się o przypadkach, w których amatorskie nagie zdjęcia kobiet i mężczyzn wyciekają do internetu. Należy tutaj zaznaczyć, że nic nie dzieje się bez przyczyny! Zanim wyślemy komukolwiek swoje nagie zdjęcia, należy zastanowić się, czy to na pewno właściwa osoba. Na naszym blogu możesz znaleźć obszerny wpis o tym, czy nagie zdjęcia są bezpieczne. Przypomnijmy jednak najważniejsze zasady.

Po pierwsze, należy unikać wysyłania nagich zdjęć z twarzą. Warto również ukryć wszystkie znaki charakterystyczne, po których można nas rozpoznać. Wysyłanie nagich zdjęć do znajomych może być fajną zabawą, jednak często bezpieczniejsze będzie wysyłanie ich do osób poznanych w internecie. W ten sposób możemy bardziej ukryć swoją tożsamość. Oczywiście do wysyłania nagich zdjęć powinniśmy też używać przygotowanych do tego celu kont. Przykładem może być profil w serwisie Polskie Nudeski.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Sexting – Jak wybrać portal do sextingu?

Portali erotycznych, na których możesz uprawiać sexting, jest wiele! Jak wybrać ten najlepszy? Istnieje kilka rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przed założeniem konta. Wiemy już trochę o bezpieczeństwie. Sprawdźmy więc, jak wybrać najlepszy serwis do zabawy online.

1. Sprawdź funkcje oferowane przez serwis

Na samym początku zawsze warto sprawdzić, jakie funkcje oferuje wybrany przez nas portal. Większość tego typu stron umożliwia: wysyłanie prywatnych wiadomości, dodawanie zdjęć, przeglądanie zdjęć i profili innych osób. Są jednak serwisy, które oferują znacznie więcej. Te dodatkowe funkcje mogą mocno wpłynąć na satysfakcję z używania strony.

O jakich funkcjach mowa? Na przykład prywatny czat wideo, możliwość dodawania użytkowników do znajomych czy dostęp do forum. Tego typu opcje znajdziesz między innymi w serwisie Polskie Nudeski.

2. Jacy użytkownicy korzystają z portalu?

Kolejne istotne rzeczy, to: liczba użytkowników, ich wiek oraz płeć. Spójrzmy na przykład – jesteśmy mężczyznami szukającymi kobiety. Co będzie dla nas najważniejsze? Żeby na portalu było jak najwięcej kobiet! Niestety, portale erotyczne często zapełnione są mężczyznami. To mocno komplikuje sprawę!

Chcesz, żeby Twój sexting był udany? Zastanów się, czy na portalu znajdziesz interesujące Cię osoby. W jaki sposób możesz to sprawdzić? Chociażby czytając stronę główną danego seriwsu – duża część z nich udostępnia odpowiednie statystyki.

3. Jaka jest tematyka serwisu?

Jeśli interesuje nas sexting, to powinniśmy przede wszystkim postawić na portale erotyczne. Oczywiście możemy poznać interesujące osoby w tradycyjnych serwisach randkowych, jednak na portalach erotycznych każdy wie, czego szuka.

Korzystając z serwisu erotycznego, dużo łatwiej będzie znaleźć osobę, która również szuka erotycznej przygody. W przypadku tradycyjnych aplikacji randkowych większość użytkowników stanowią jednak osoby szukającego stałego związku. Interesuje Cię jedynie sexting? Wybierz portale erotyczne!

Ile musisz zapłacić za dobry sexting?

Czy portale do sextingu są darmowe? To zależy! Większość z nich umożliwia założenie konta za darmo, jednak czasem można trafić również na płatne serwisy. Czy oferują one więcej możliwości i warto z nich korzystać? Sprawdźmy!

Płatny sexting na płatnych serwisach

Płatnych serwisów do sextingu jest stosunkowo mało. Użytkownikami są zazwyczaj osoby o ściśle określonych preferencjach. Konieczność zapłacenia za rejestrację sprawia, że grono użytkowników jest ściśle wyselekcjonowane. Dzięki temu na portalu możemy znaleźć więcej interesujących nam osób. Ma to oczywiście swoje wady i zalety!

Z jednej strony w serwisie będą jedynie ciekawe osoby, z drugiej może być ich niezwykle mało. My preferujemy bezpłatne serwisy. Znajdziemy na nich dużo więcej osób, co zwiększa szanse na poznanie różnych ludzi. Bezpłatne serwisy erotyczne także mają swoje wady, jednak wolimy korzystać właśnie z nich.

Darmowy portal do sextingu

Darmowe portale cieszą się największą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego! Kto w dzisiejszych czasach chce płacić za samo założenie konta… Niestety, łatwa dostępność sprawia, że na darmowych portalach możemy natknąć się na fałszywe konta. Często jest to dosyć uciążliwe. Na szczęście, jeśli osoby zarządzające portalem walczą z fałszywymi profilami, to korzysta się z nich bardzo dobrze.

Czy warto kupić konto premium?

W większości serwisów rejestracja jest darmowa, jednak po założeniu konta zazwyczaj możemy zapłacić za konto premium. Oczywiście w zależności od serwisu usługa ta przybiera inną nazwę. Może to być konto premium, konto VIP czy inna podobna funkcja.

Czy warto skorzystać z takiej opcji? To także zależy od serwisu! Jeśli dany portal bardzo nam się spodobał, a mała opłata może dać duże korzyści – warto zastanowić się nad kupnem dodatkowych usług. Należy jednak pamiętać, że taka opcja nie jest obowiązkowa. Zazwyczaj możemy przez cały czas korzystać z darmowego konta i nikt nie zmusi nas do płacenia pieniędzy.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Sexting – Jak znaleźć partnera?

Wiemy już, jak skutecznie wybrać portal. Co dalej? Czas na szukanie partnera! Ten etap może być dużo trudniejszy niż samo znalezienie ciekawego serwisu erotycznego. Jeśli jednak wybraliśmy dobry serwis, to szukanie partnerów będzie dużo łatwiejsze. Niestety nie ma jednego uniwersalnego sposobu na poznawanie ciekawych osób. Może to się wydawać przykre, jednak magiczny klucz do sukcesu nie istnieje.

Warto jednak skorzystać z kilku porad, które mogą ulepszyć Twój sexting. Z myślą o tym przygotowaliśmy artykuł ze sposobami na zdobywanie erotycznych zdjęć atrakcyjnych użytkowników. Chcesz dowiedzieć się, co zrobić, aby otrzymać seksowne zdjęcia? Zapraszamy Cię do artykułu „Erotyczne zdjęcia – Co zrobić, aby je otrzymać?”.

Jakie są alternatywy dla portali erotycznych?

Portale erotyczne to niejedyne miejsce, w którym można znaleźć osoby chętne, aby uprawiać sexting. Ciekawym miejscem są również seks kamerki, które będą najłatwiejszą opcją na znalezienie chętnych dziewczyn. Takie rozwiązanie jest jednak płatne!

Dziewczyny z kamerek chętnie pokazują swoje ciało, jednak oczekują za to pieniędzy. W tym przypadku raczej ciężko też mówić o wymianie nudesów czy bardziej rozbudowanej rozmowie. Tutaj liczą się przede wszystkim pieniądze. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat kamerek erotycznych, to przeczytaj nasz wpis na temat najlepszego polskiego serwisu.

Czy taka alternatywa będzie satysfakcjonująca? Wszystko zależy od Twoich potrzeb! Jeżeli jednak oczekujesz, że Twój sexting będzie opierał się na ciekawej relacji – warto jednak zdecydować się na portale erotyczne. To najlepszy sposób, żeby otrzymać gorące nagie zdjęcia od napalonych użytkowników. Nie wierzysz? Dołącz do najlepszego portalu erotycznego w Polsce dzięki Polskie Nudeski – kliknij tutaj.

Dodaj komentarz