mineta, minetka, jak zrobić minetę - polskienudeski.pl

Mineta – Najlepsze porady, jak zrobić minetę

SPIS TREŚCI

Jak sprawić, że Twoja partnerka przeżyje najlepszy orgazm w swoim życiu? Odpowiedź jest proste – najlepsza mineta na świecie! No dobra…aż tak łatwo niestety będzie. Nauka robienia minetki trwa przez całe życie – a przynajmniej powinna. Zawsze będzie coś do poprawy, chociażby z tego względu, że każda kobieta jest inna. Nie ma jednego sposobu na zrobienie idealnej minety, jednak poniższe rady pomogą Ci robić ją coraz lepiej.

Co to jest mineta?

Czym właściwie jest mineta? Większość osób czytających ten artykuł pewnie doskonale wie, jednak warto na samym początku rozwiać wszelkie wiadomości. Mineta, a bardziej profesjonalnie cunnilingus, to zaspokajanie partnerki przy pomocy ust i języka. Dokładnie tak – chodzi o seks oralny, w którym pochwa kobiety jest lizana przez partnera lub partnerkę. Proste, prawda? Wiesz już, co to znaczy mineta. Teraz ważniejsza część, zastanówmy się, jak ją zrobić.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Jak dobrze zrobić minetę?

Tak jak już wspomnieliśmy, nie ma jednego sposobu na dobrą minetkę. Co więc warto zrobić? Przede wszystkim porozmawiać z partnerką. Po co zgadywać, skoro można po prostu zapytać o kilka rzeczy. O co konkretnie? Istnieje kilka rzeczy, które warto wiedzieć przed przystąpieniem do działania. Oto przykłady:

  • Jaka jest ulubiona pozycja kobiety
  • Czy to jej pierwsza mineta w życiu
  • Jakie tempo będzie dla niej odpowiednie

Taka wiedza pozwoli nam przyjąć konkretną strategię. Mogłoby się wydawać, że takie pytania będą świadczyły o naszym braku doświadczenia. Wręcz przeciwnie – dzięki nim wykażemy dużą troskę o przyjemność naszej partnerki. Ona na pewno to doceni, a my będziemy mieli podstawową wiedzę. Dzięki temu dowiemy się, jak zrobić minetę, którą ona zapamięta na długo.

Jak zrobić minetę krok po kroku?

Mamy już pewne podstawy, czas na bardziej zaawansowane strategie. Poniżej znajdziesz prostą instrukcję, dzięki której Twoja mineta może być naprawdę świetna. Oczywiście nie wszystkie punkty sprawdzą się za każdym razem. Potraktuj je jako podstawę do dalszej nauki – nauki poprzez praktykę.

1. Perfekcyjna mineta? Najpierw wybierz dobrą pozycję!

Zanim zabierzesz się za jakiekolwiek działanie, warto chwilę się zastanowić. Jeżeli wiesz już, czego potrzebuje Twoja partnerka, to trzeba wiedzę wykorzystać. Na podstawie rozmowy z partnerką może wiesz już, jaka jest jej ulubiona pozycja. Jeśli tak, to warto skorzystać z tej sugestii. Pamiętaj jednak, że Tobie też musi być wygodnie! Jeżeli dostęp do pochwy partnerki będzie utrudniony, to skupisz się na przyjmowaniu wygodnej pozycji – a nie na dawaniu przyjemności.

2. Dobra mineta ma wooolny początek

Życie to nie filmy porno, więc nie traktuj ich jak instrukcji. Kobieta musi się rozgrzać i zazwyczaj trwa to dłużej niż dwie minuty. Ostra mineta może być świetnym doznaniem, ale zwiększaj tempo krok po kroku. Szybciej nie znaczy lepiej, a przynajmniej nie w każdym przypadku. Niektóre kobiety wolą szybsze ruchy, a inne lubią być bardziej dociskane językiem. Zamiast wchodzić od razu na najwyższe obroty, postaraj się zacząć pooowoli… Zbyt szybkie ruchy językiem mogą być dla partnerki nieprzyjemne.

3. Mineta to nie tylko używanie języka

Pamiętaj o tym! Do minetki warto też wykorzystać usta, szczególnie na początku stosunku. Podczas rozgrzewki możesz zacząć od całowania partnerki po wargach sromowych większych. Stopniowo możesz zmierzać do tych bardziej wrażliwych punktów. Łechtaczkę zostaw na sam koniec – niech kobieta nie może się doczekać, aż ją dotkniesz. Tę samą strategię możesz obrać również przed ściągnięciem partnerce bielizny. Spróbuj najpierw delikatnie całować ją przez majtki. W ten sposób Twoja namiętna mineta może mieć świetny finał.

4. Możesz dodatkowo używać palców

Podczas minety warto użyć też palców. Języka możesz użyć do łechtaczki, a palce wsunąć do pochwy. W ten sposób możliwe będzie stymulowanie punktu G, który znajduje się w okolicach przedniej ściany pochwy. Jeżeli interesuje was mineta z wytryskiem, to stymulacja punktu G będzie prawdopodobnie niezbędna. Kobiecy wytrysk to jednak bardziej złożona sprawa. Na szczęście o nim także przygotowaliśmy wpis „Squirt – czym jest kobiecy wytrysk i jak go osiągnąć”.

5. Zwracaj uwagę na reakcje kobiety

W miarę upływu czasu Twoja mineta może być coraz bardziej intensywna. Jak zwiększyć intensywność? Na przykład poprzez szybsze tempo albo większą siłę nacisku. Pamiętaj jednak, że szybka mineta niekoniecznie będzie dobrym pomysłem. Po pierwsze, zbyt szybkie tempo może być dla kobiety nieprzyjemne – o tym już mówiliśmy. Jest jednak jeszcze jedna ważna sprawa. Czy dasz radę utrzymać narzucone sobie tempo? Mineta może być naprawdę męcząca, szczególnie, jeśli zabierzemy się za nią zbyt ostro. Lepiej podejść do tego strategicznie! Patrz na to, jak kobieta reaguje na jakiekolwiek zmiany intensywności.

6. Mineta do orgazmu

Mamy już odpowiednią pozycję, dobre tempo i wszystko zmierza ku końcowi. Jak doprowadzić kobietę do orgazmu? Jeśli słyszysz, że partnerka głębiej oddycha albo wydaje jęki – kontynuuj to, co robisz. W tym momencie jakiekolwiek zmiany mogą sprawić, że upragniony orgazm oddali się. Istotnym wskaźnikiem są też skurcze pochwy. Bardzo możliwe, że blisko orgazmu kobieta będzie zaciskała swoją pochwę. To kolejny powód, aby skorzystać z palców.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Czy tak wygląda perfekcyjna mineta?

Powyższe rady mogą bardzo ułatwić robienie minety. Jeżeli jednak to Twój pierwszy raz – nie wszystko musi wyjść po Twojej myśli. Robienie dobrej minety wymaga praktyki. Poprawa umiejętności przyjdzie z czasem. Warto jednak świadomie stosować się do powyższych zasad i dobrze poznać swoją partnerkę. Wiesz już, co to jest mineta i jak się ją robi. Co teraz? Czas na ćwiczenia!

To jednak nie wszystko! Mamy dla Ciebie jeszcze kilka użytecznych informacji, które pomogą Ci lepiej zaspokoić Twoją partnerkę. Nie są one bezpośrednio związane z techniką robienia minetki, ale z pewnością mogą wpłynąć na satysfakcję. To co, zaczynamy?

Wybierz odpowiednie miejsce i zbuduj klimat

Co sprawi, że mineta będzie niezapomniana? Możesz spróbować wykonać ją w nietypowym miejscu. Szybka akcja w toalecie na imprezie? A może minetka podczas romantycznego pikniku nad jeziorem? No ewentualnie kąpiel w wannie przy świecach i winie…a na deser lizanie cipki. Możliwości jest naprawdę sporo. Nawet zwykła mineta w aucie może być świetnym doznaniem. Twoja partnerka doceni Twoje starania, więc warto zadbać o odpowiedni klimacik.

Zaskocz swoją partnerkę pozycją

Wcześniej mówiliśmy, że warto zapytać partnerkę o ulubioną pozycję. Potem wspomnieliśmy o tym, że pozycja musi być wygodna. Czasem możemy jednak nieco nagiąć reguły i spróbować czegoś nowego. Nie wyjdzie? Trudno! Jeśli to nie pierwszy wspólny seks, to partnerka doskonale powinna zrozumieć sytuację. Czego możecie spróbować? Mineta na stojąco może być ciekawym doświadczeniem. Inna możliwość to mineta od tyłu.

Czy zawsze jest odpowiedni czas na minetkę?

Mineta z zaskoczenia może być czymś, co Twoja partnerka zapamięta na długo. Nie zawsze trzeba wszystko planować, czasem warto zrobić coś spontanicznego. W odniesieniu do czasu jest jeszcze jedna ważna sprawa, która może budzić kontrowersje – mineta podczas okresu. Czy to dobry pomysł? Nie ma żadnych przeciwwskazań. To jednak dosyć nietypowe rozwiązanie, więc warto o tym porozmawiać.

Dodaj komentarz