squirt, kobiecy wytrysk, kobiecy orgazm - polskienudeski.pl

Squirt – Czym jest kobiecy wytrysk i jak go osiągnąć?

SPIS TREŚCI

Squirt to tajemnicze zjawisko związane z kobiecą seksualnością. Wiele osób z pewnością pierwszy raz spotyka się z tym słowem. Chociaż faktycznie brzmi ono tajemniczo – squirt po polsku, to po prostu kobiecy wytrysk. Dokładnie tak, kobiety też mogą mieć wytrysk! Co więcej, jest to zjawisko całkowicie naturalne…i można się go nauczyć. Na czym polega squirt i jak w ogóle doprowadzić kobietę do wytrysku? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

Co to jest squirt?

Tak jak już wspomnieliśmy, squirt to inaczej kobiecy wytrysk. Przez długi czas był to temat tabu, jednak obecnie coraz więcej osób jest świadomych istnienia takiego zjawiska. Kobiecy wytrysk może nieco przypominać ten męski, jednak powstaje w zupełnie inny sposób. Nie ma on także związku z płodnością i rozmnażaniem.

Według naukowców kobiecy wytrysk jest możliwy dzięki stymulacji przedniej ściany pochwy. Jest to miejsce, w którym znajduje się tajemniczy punkt G – symbol kobiecej rozkoszy. W wyniku stymulacji może dojść do uwolnienia się płynu produkowanego przez gruczoły Skenego. Na zewnątrz wydostaje się on przez cewkę moczową, dlatego przez wieki squirt utożsamiany był z nietrzymaniem moczu.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Czy squirt to kobiecy orgazm?

Przypadki są różne! U niektórych kobiet kobiecy wytrysk związany jest z orgazmem. Inne jednak mogą doświadczyć go w zupełnie innym momencie, w wyniku świadomego działania. Niektóre kobiety potrafią squirtować nawet kilka razy podczas jednego stosunku i nie ma w tym nic dziwnego. Czy każda kobieta doświadcza kobiecego wytrysku? Nie!

Squirt nie występuje podczas każdego stosunku czy masturbacji. Część kobiet nie doświadcza go wcale. Część kobiet może też w ogóle nie wiedzieć, że właśnie miała kobiecy wytrysk. Powód? Płynu było tak mało, że ciężko było to zauważyć. Squirt nie powinien być więc utożsamiany ze zdolnością kobiety do przeżywania orgazmu.

Jak wygląda kobiecy wytrysk?

Squirt może znacznie różnić się w zależności od kobiety. U niektórych będzie to tylko kilka kropel, inne za to będą prawdziwymi fontannami. U wszystkich kobiet wygląd płynu jest jednak podobny. Jest on podobny do męskiej spermy, chociaż dużo mniej gęsty. Może mieć kolor od przezroczystego po różne odcienie bieli.

W przypadku niektórych kobiet squirt może być bardzo obfity. Jeśli więc chcemy wywołać go świadomie, warto zaopatrzyć się w ręcznik czy chusteczki. Należy też przygotować się, że płyn może „wystrzelić” nawet na kilkadziesiąt centymetrów – zupełnie jak w przypadku męskiego wytrysku. Oczywiście będzie to zależne od wielu czynników.

Są jednak badania, które sugerują, że obfity i przezroczysty kobiecy wytrysk nie jest związany z płynem produkowanym przez gruczoły Skenego. Jak więc widać squirt nadal jest zjawiskiem niezbadanym. Kwestie związane z funkcjonowaniem organizmu nie są jednak dla nas najważniejsze, prawda? Skupmy się więc na tym, jak zrobić squirt.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Jak wywołać kobiecy wytrysk?

Szanse na wywołanie squirtu podczas zwykłego stosunku są raczej niewielkie. Niektóre kobiety mogą świadomie blokować wytrysk, gdyż jest to dla nich uczucie porównywalne do parcia na mocz. Aby wywołać kobiecy wytrysk, zazwyczaj wymagane jest świadome działanie partnerki. Jeżeli kobieta będzie wstrzymywała wytrysk, nigdy go nie osiągnie. Warto więc się rozluźnić i oddać przyjemności.

Kluczowa będzie jednak odpowiednia stymulacja. Skupienie się nad punktem G to odpowiedź na pytanie, jak osiągnąć kobiecy wytrysk. W większości przypadków warto jednak poćwiczyć nad mięśniami kegla. Możliwość doświadczenia squirtu związana jest również z kurczliwością pochwy, dlatego praca nad mięśniami kegla przybliży nas do celu. Prawdopodobnie większość kobiet pierwszy raz prędzej doświadczy kobiecego wytrysku podczas masturbacji niż stosunku.

Squirt – jaka pozycja będzie najlepsza?

Tak jak już wspomnieliśmy, doprowadzenie kobiety do squirtu podczas standardowego stosunku to niezwykle trudne zadanie. Penis nie jest najlepszym narzędziem do odpowiedniej stymulacji przedniej ściany pochwy, gdzie znajduje się pożądany punkt G. Co więc należy zrobić? Najłatwiej do stymulacji będzie użyć palców lub specjalnie przygotowanej zabawki erotycznej. Trzeba jednak pamiętać, że skuteczność takiego działania będzie zależna od współpracy partnerów.

Jeżeli chodzi o samą pozycję, to najlepsze będą takie, w których dostęp do punktu G będzie ułatwiony. Przy użyciu palców najbardziej komfortowa wydaje się pozycja, w której kobieta leży na plecach i jej partner ma swobodny dostęp do jej centrum przyjemności. Jeśli jednak zależy nam na stymulacji punktu G podczas penetracji, odpowiednia może być pozycja na jeźdźca. Do nauki squirtu polecamy jednak palce i zabawki erotyczne.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Squirt a mięśnie kegla

Zdolność kobiety do przeżywania damskiego wytrysku wydaje się mocno związana z kurczliwością pochwy. Chociaż naukowcy nie wiedzą do końca, czym jest squirt oraz w jaki sposób powstaje, to ćwiczenia zwiększające kurczliwość pochwy często wymieniane są jako sposób na naukę squirtu.

Za kurczliwość pochwy odpowiadają mięśnie dna miednicy, nazywane inaczej mięśniami Kegla. Z powodzeniem możemy je trenować, co będzie korzystnie nie tylko do nauki squirtu. Mięśnie te odpowiadają między innymi za wstrzymywanie moczu.

Jak ćwiczyć mięśnie kegla? Na początku warto zrobić test kurczliwości pochwy. W tym celu należy wsunąć do niej palec i zacisnąć mięśnie najbardziej jak się da. Potem możemy spróbować wyciągnąć palec. Im większy opór, tym silniejsze mięśnie Kegla. Trening mięśni Kegla może przybrać formę właśnie treningu z palcem. Zamiast palca można oczywiście użyć też penisa czy zabawki erotycznej. Wartym uwagi rozwiązaniem są także kulki gejszy, które służą do ćwiczenia mięśni Kegla.

Czy mężczyźni lubią kobiecy wytrysk?

Dla wielu kobiet squirt jest powodem do wstydu. Często boją się one, jak ich partner zareaguje na kobiecy wytrysk. Czy faktycznie jest się czego bać? Jak można zauważyć, squirt jest elementem seksu pożądanym przez wielu mężczyzn. Daje on mężczyźnie poczucie dobrego zaspokojenia swojej kobiety – zupełnie jak głośne jęki czy orgazm. Chociaż squirt niekoniecznie musi być związany z orgazmem, to wielu mężczyzn traktuje go równie poważnie.

Oczywiście nie każdy mężczyzna musi lubić kobiecy wytrysk. W seksie tak samo, jak w życiu, najważniejsza jest odpowiednia komunikacja z partnerem. Warto otwarcie mówić o swoich potrzebach i problemach, a także obawach. W przypadku większości kobiet squirt nie jest naturalną umiejętnością. Jeśli jednak dla obu partnerów kobiecy wytrysk jest atrakcyjny, to może warto zacząć ćwiczenia już dzisiaj.

Dodaj komentarz