Erotyczne zdjęcia – Co zrobić, aby je otrzymać?

Internet stwarza wielu osobom szanse na wzbogacenie ich życia erotycznego. W jaki sposób? To proste! Przykładem jest, chociażby możliwość wysyłania nagich zdjęć. Chociaż w teorii wydaje się to dosyć proste, to rzeczywistość niestety bywa brutalna. Wcale nie tak łatwo otrzymać sex fotki od atrakcyjnych osób. Na szczęście z naszym poradnikiem zwiększysz swoje szanse na to, że ktoś wyśle Ci swoje erotyczne zdjęcia.

Jeżeli natomiast szukasz porad dostosowanych pod aplikację Snapchat, sprawdź nasz post „Zboczone snapy – Gdzie znaleźć chętne dziewczyny?”. Dowiesz się z niego, gdzie szukać dziewczyn wysyłających nagie snapy. Zanim jednak zaczniesz szukać, przeczytaj najpierw ten wpis. Dowiesz się z niego, co zrobić, aby kobieta w ogóle chciała wysłać Ci swoje erotyczne zdjęcia.

Czy wiesz, jak wiele osób wysyła swoje zboczone erotyczne zdjęcia?

Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, ile nagich zdjęć ludzie wysyłają każdego dnia. Podpowiemy Ci…dużo! Dlaczego więc tak trudno otrzymać fajne erotyczne zdjęcia? Odpowiedź na to pytanie brzmi następująco – mało kto chce pokazywać swoje ciało przypadkowym osobom. O jeszcze mężczyźni dosyć otwarcie chwalą się swoimi warunkami fizycznymi, tak w przypadku kobiet nie jest to takie oczywiste.

To wcale nie oznacza, że kobiety nie wysyłają nagich zdjęć. Wręcz przeciwnie, wysyłają ich całą masę! Jednakże nie wysyłają ich do przypadkowych osób… Aby otrzymać sex fotki od kobiety, musisz się trochę natrudzić. Niestety jest to nieco trudniejsze, niż byś chciał. Mimo to wciąż jest to możliwe – na szczęście. Zastosowanie się do kilku prostych reguł znacznie zwiększy Twoje szanse. Czy jesteś gotowy poznać tajemnice otrzymywania nagich zdjęć?

Chcesz gorące nagie zdjęcia? Nie bądź uciążliwy!

Wydaje Ci się, że pisanie trzydziestu wiadomości do jednej kobiety będzie dla niej atrakcyjne? Masz rację – tylko Ci się wydaje. Kobiety nie lubią, gdy ktoś niepożądany narusza ich przestrzeń osobistą. Dziewczyna nie odpisała na Twoją wiadomość? Prawdopodobnie ją widziała, ale nie była zainteresowana. W takim wypadku czasem lepiej odpuścić. Możesz przypomnieć się jeden albo dwa razy, bo czasem faktycznie można coś przegapić. Jednakże zawracanie głowy nie jest najlepszym pomysłem.

Musisz pamiętać, że kobiety także mają pewne oczekiwania wobec mężczyzn. Wbrew pozorom nie są one tak duże, jak wielu facetom się wydaje. Czasem do zapoznania się z atrakcyjną dziewczyną wystarczy trochę pewności siebie i inne ciekawe cechy, takie jak poczucie humoru. Niestety, ale bycie uciążliwym nie jest ciekawą cechą. Wręcz przeciwnie, ciągłe zawracanie komuś głowy tylko tę osobę zniechęci.

Chcesz erotyczne zdjęcia dziewczyn? A co Ty masz do zaoferowania?

Oczekujesz, że kobiety wyślą Ci swoje amatorskie erotyczne zdjęcia? Świetnie! Pytanie tylko, co Ty możesz im zaoferować. Pamiętaj, że facetów podobnych do Ciebie może być cała masa. Co sprawi, że dana kobieta będzie chciała pokazać swoje ciało właśnie Tobie? Czy jesteś atrakcyjnym mężczyzną? A może braki w atrakcyjności nadrabiasz innymi cechami? Pamiętaj – penisa ma każdy. Zdjęciami swojego członka niekoniecznie zaimponujesz kobiecie.

Znacznie lepiej zachęcić ją czymś nietypowym. To jedyna szansa, aby zwrócić na siebie uwagę. O uwagę kobiety konkurujesz z innymi facetami. Pokaż jej coś, czego inni nie mają. Kobiety nie zawsze szukają księcia na białym koniu. Każda dziewczyna ma indywidualny gust i potrzeby, dlatego problem wcale nie musi leżeć w Tobie. Może po prostu próbujesz ze złą dziewczyną.

Na seksowne nagie zdjęcia jeszcze przyjdzie czas

Jak wygląda Twoja pierwsza wiadomość? Jest ciekawa, wzbudzająca emocje? A może po prostu wysyłasz zdjęcie swojego sprzętu? Może będziesz zaskoczony, ale kobiety każdego dnia mają okazję oglądać setki różnych penisów. Pomyśl, jak wielu facetów atakuje dziewczyny takimi wiadomościami. Czy to na pewno w porządku? Jasne, że nie! Nie każdy ma ochotę od razu oglądać czyjeś nagie zdjęcia – nawet jeśli jesteś na portalu erotycznym. Są znacznie lepsze sposoby na początek rozmowy.

Możesz rzucić dowcip, możesz spróbować wykazać się inteligencją…możesz też napisać zwykłe „hej”. Kobieta, zanim Ci odpisze, prawdopodobnie sprawdzi Twój profil i oceni Twoją atrakcyjność. Pojawia się więc pytanie, co na nim zobaczy? Kolejne zdjęcia penisa? Twój profil na jakimkolwiek portalu jest Twoją wizytówką. To od niego w dużej mierze będzie zależało, czy staniesz się obiektem zainteresowania.

Znajdź miejsce, w którym ludzie chętnie wysyłają prywatne erotyczne zdjęcia

Ten punkt może wydawać się oczywisty, ale nadal nie wszyscy to rozumieją. Chcesz dostać nagie zdjęcia? Jeśli tak to szukaj ich w miejscach, gdzie ludzie wysyłają nagie fotki. Facebook czy Instagram niekoniecznie będzie dobrym miejscem. Zamiast tego lepiej założyć konto na portalu erotycznym, takim jak Polskie Nudeski. To odpowiednie miejsce do szukania osób, które chętnie wysyłają swoje nudesy.

Odpowiednie miejsce to tak naprawdę połowa sukcesu. Ludzie rejestrują się na portalach erotycznych w ściśle określonych celach. Poszukują zboczonych osób, które pomogą im spełnić ich erotyczne fantazje. Jest to znaczna różnica w porównaniu do Facebooka czy Instagrama, gdzie wchodzą różne osoby z różnymi potrzebami. Szukasz miejsca, w którym znajdziesz mnóstwo zboczonych ludzi? Zarejestruj się na portalu Polskie Nudeski!

Dodaj komentarz