nagie zdjęcia, bezpieczeństwo, bezpieczne nagie fotki - polskienudeski.pl

Nagie zdjęcia – Czy można je bezpiecznie wysyłać?

SPIS TREŚCI

Gorące nagie zdjęcia rozpalają w wielu osobach niezwykłe pożądanie. Widok nagiego ciała jest często lepszy niż najdroższe obrazy w ekskluzywnych galeriach sztuki. Co więcej, piękne ciało jeszcze bardziej cieszy oczy, gdy zdjęcie wyśle nam osoba darzona przez nas szczególną sympatią. Takie obrazki zapierają dech w piersiach… Zdarzają się jednak trudne sytuacje. Co jakiś czas słyszy się o przypadkach, w których wystąpił wyciek nagich zdjęć do internetu. Czy można temu zapobiec? Bardzo przyczyną jest brak świadomości istniejącego zagrożenia. Wystarczy kilka prostych kroków, aby bezpieczniej wysyłać swoje seksowne nagie zdjęcia.

Amatorskie nagie zdjęcia kobiet można znaleźć praktycznie wszędzie…

Ilość materiałów erotycznych w sieci jest naprawdę ogromna. Odbiorcami tego typu treści najczęściej są mężczyźni. Na tej podstawie można więc stwierdzić, że w internecie znajdziemy szczególnie dużo nagich zdjęć kobiet. Część z nich to oczywiście materiały stworzone przez profesjonalne aktorki porno, camgirls, dziewczyny sprzedające zdjęcia na OnlyFans czy kobiety, które same zdecydowały się dodać swoje zdjęcia do sieci.

Część materiałów to jednak erotyczne zdjęcia, które znalazły się w internecie w wyniku wycieku. Można więc uznać, że to właśnie kobiety głównie są ofiarami tego typu działań i to one powinny w szczególności zwracać uwagę na kwestie bezpieczeństwa.

Nie znaczy to jednak, że mężczyzn takie zagrożenia nie dotyczą. Ich kompromitujące nagie fotki także mogą znaleźć się w internecie. Czy to w wyniku działań obrażonej byłej dziewczyny, czy może żartu złośliwych kolegów. Taka sytuacja dla niektórych może być naprawdę przykrym doświadczeniem, dlatego warto poświęcić kilka chwil i pomyśleć o swojej prywatności.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Czy wysyłanie nagich zdjęć jest bezpieczne?

Mogłoby się więc wydawać, że wysyłanie nagich zdjęć to szczyt braku odpowiedzialności. Skoro jest z tym tyle problemów, to po co w ogóle to robić? Bo można…i można to robić bezpiecznie! Wysyłanie nagich zdjęć, nazywane również cybersekserm, to nowa i bardzo atrakcyjna forma rozładowania napięcia seksualnego. Przypadki są różne, dlatego osoby mające problem z nawiązywaniem kontaktów seksualnych w rzeczywistości mogą chcieć wspomóc się internetem. Nagie zdjęcia w obecnych czasach stały się czymś normalnym. Wysyłanie ich również jest całkowicie w porządku.

Aby wysyłanie nagich zdjęć było bezpieczne, wystarczy pamiętać o kilku regułach. Stosowanie ich sprawi, że szansa na jakiekolwiek problemy mocno spadnie. Oczywiście nie wszystkie zasady trzeba stosować za każdym razem. Jeżeli swoje nudesy wysyłamy faktycznie do zaufanej osoby, to możemy pozwolić sobie na więcej luzu. Pytanie tylko, kto tak naprawdę jest zaufaną osobą? Każdy musi rozważyć to we własnym zakresie. Zawsze powinniśmy jednak stosować te reguły w szczególności, gdy chcemy wymieniać się nagimi zdjęciami z osobą poznaną w internecie.

Bezpieczne wysyłanie nagich fotek, jakie są zasady?

Przejdźmy więc do konkretów! Poniżej znajdziesz krótką listę, która pozwoli Ci bezpieczniej wysyłać nagie fotki. Trzymanie się poniższych zasad pozwoli czerpać Ci czerpać przyjemność ze sextingu, ale także zadba o Twoje bezpieczeństwo.

1. Wysyłaj nagie zdjęcia bez twarzy

To najważniejsza zasada, która praktycznie wyeliminuje ryzyko jakichkolwiek problemów. Jeżeli na zdjęciu nie będzie Twojej twarzy, prawdopodobnie nikt nie rozpozna Cię po samym ciele. Sytuacja nieco komplikuje się, jeżeli masz jakieś znaki charakterystyczne np. tatuaże. Mimo to brak twarzy na nagim zdjęciu istotnie zwiększy Twoją anonimowość.

To najważniejsza zasada, bo to właśnie Twoja twarz jest najbardziej rozpoznawalnym elementem. Nie ma jej? W takim razie ciało na zdjęciu może należeć praktycznie do każdego. Nawet jeśli ktoś będzie podejrzewał, że zdjęcie jest Twoje…bez twarzy nigdy nie będzie miał pewności.

2. Zwróć uwagę na pozostałe elementy na zdjęciu

Ktoś może rozpoznać pomieszczenie, w którym się znajdujesz? A może nosisz jakąś charakterystyczną biżuterię? Te elementy działają tak samo, jak wspomniane wcześniej tatuaże. Jeżeli chcesz sprawić, że wysyłanie nagich zdjęć będzie mniej ryzykowne, to usuń z niego wszelkie elementy kojarzące się z Tobą. Na takich zdjęciach prawdopodobnie nikt Cię nie rozpozna…no, chyba że pokażesz na nich twarz.

3. Wyłącz lokalizację

Większość aplikacji mobilnych zbiera dużo danych na Twój temat, w tym także dane o lokalizacji. Jeżeli wysyłasz swoje nagie zdjęcia poprzez aplikacje, takie jak Snapchat, może warto zablokować im możliwość zbierania danych o miejscu Twojego pobytu. Taką opcję najczęściej znajdziesz w ustawieniach telefonu. Z reguły w przypadku każdej aplikacji można wyłączyć dostęp do określonych danych.

Dlaczego warto to zrobić? Aby przypadkowo nie udostępnić nikomu swojej lokalizacji. Zobaczmy to na przykładzie Snapchata. W aplikacji istnieje funkcja znana jako „snap mapa”. Pokazuje nam ona ostatnią lokalizację, w której snap wykrył naszych znajomych. Oczywiście na mapie znajdą się tylko osoby, które zgodziły się na udostępnianie swojej lokalizacji. Właśnie dlatego lepiej wyłączyć takie opcje.

4. Używaj alternatywnych kont w mediach społecznościowych

Jeżeli chcesz zadbać o swoją anonimowość, unikaj wysyłania nagich zdjęć ze swoich prawdziwych kont na portalach społecznościowych. Takie działanie zmniejszy prawdopodobieństwo, że przypadkowo wyślesz swoje zdjęcie do kogoś znajomego. Co więcej, konta w mediach społecznościowych najczęściej podpisane są imieniem i nazwiskiem. Jeżeli z takiego konta wyślesz do kogoś swoje erotyczne zdjęcia, to ta osoba będzie doskonale wiedziała, kim jesteś.

5. Wysyłaj nagie zdjęcia do zaufanych osób

Ostatnia zasada wydaje się najważniejsza, jednak w praktyce często wygląda to inaczej. Po pierwsze, ciężko stwierdzić czy osoba poznana w internecie jest kimś zaufanym. O zaufaniu najczęściej możemy mówić w stosunku do znajomych, przyjaciół i rodziny. Nie zawsze jednak zależy nam, aby wymieniać się zdjęciami z kimś znajomym.

Warto jednak mieć tę zasadę na uwadze i zawsze spróbować chociaż w minimalnym stopniu zweryfikować intencje drugiej osoby. Oczywiście każdy może nas oszukać – nawet najlepszy przyjaciel. Nie jesteśmy w stanie w 100% stwierdzić, co stanie się z naszym zdjęciem. Warto więc pamiętać szczególnie o dwóch pierwszych regułach.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Gdzie bezpiecznie wysyłać nagie zdjęcia?

Nagie zdjęcia możesz wysyłać praktycznie wszędzie! Czy będzie to bezpieczne? Miejsce nie jest najważniejsze, ważniejsze jest przestrzeganie zasad. Mimo to niektóre serwisy i aplikacje mogą wydawać się bezpieczniejsze od innych. Czy to prawda? W przypadku przestrzegania zasad nie ma to większego znaczenia. Jeżeli jednak chcemy wybrać konkretne miejsce, warto postawić na serwis przystosowany do wysyłania tego typu materiałów.

Wspaniale byłoby, gdyby był to serwis przeznaczony do nawiązywania erotycznych kontaktów. W takich miejscach ludzie gromadzą się w ściśle określonym celu. Na portalu erotycznym raczej nikt nie wyśmieje Twojego zdjęcia. Nie ma też mowy o tym, że Twoja naga fotka przypadkowo trafi do kogoś znajomego. Co więcej, na tego typu portalach użytkownicy raczej nie posługują się imieniem i nazwiskiem. Tworząc konto w serwisie erotycznym, będziesz w miejscu specjalnie przystosowanym do nawiązywania erotycznych kontaktów. Nie wiesz, który serwis wybrać? Możesz za darmo dołączyć do portalu erotycznego, dzięki stronie Polskie Nudeski!

Czy bezpieczne nagie zdjęcia będą nudne?

Bezpieczne wysyłanie nagich zdjęć wcale nie musi być nudne! Czy faktycznie konieczne jest, aby na zdjęciach pokazywać swoją twarz albo zdradzać swoją lokalizację? Oczywiście, że nie! Bez tego zdjęcia będą owiane tajemniczością, co przy odpowiedniej atmosferze tylko wzmocni pożądanie. Wysyłając erotyczne fotki w sposób odpowiedzialny, nie tylko zapewnimy sobie fantastyczne doznania, ale także unikniemy nieprzyjemnych sytuacji.

Wysyłanie nagich zdjęć może być tylko elementem zabawy. Warto dodać do tego ciekawe wiadomości, które dodatkowo zbudują fajny klimat. Możemy także zastanowić się nad odgrywaniem ról czy wykonywaniem rozkazów. Oczywiście wszystko w obrębie bezpiecznych granic i za zgodą obu stron. Jeżeli masz ochotę przetestować, czy gorące nagie zdjęcia faktycznie są dla Ciebie – dołącz za darmo do portalu erotycznego. Znajdziesz na nim wiele interesujących osób, które chętnie pokażą Ci swoje nagie ciało.

Dodaj komentarz