camgirls, polskie camgirls, dziewczyny z kamerek - polskienudeski.pl

Camgirls – Kim są i ile zarabiają dziewczyny z kamerek?

SPIS TREŚCI

Są otwarte, piękne i nie wstydzą się swojego ciała. Camgirls podbijają internet, a ich pokazy przyciągają tysiące osób. Chociaż niektórzy je wyszydzają, to same często traktują swoje zajęcie jak pracę. Nic dziwnego, bo za erotycznymi transmisjami idą naprawdę ogromne pieniądze. Najpopularniejsze camgirls mają setki tysięcy obserwatorów, którzy z radością wysyłają im napiwki. Wejdźmy do świata camgirls i sprawdźmy, jak wygląda codzienne życie dziewczyn z kamerek.

Kim są camgirls?

Pojęcie to jest stosunkowo nowe i pojawiło się wraz ze wzrostem popularności kamerek erotycznych. Oznacza ono po prostu dziewczynę z kamerki. Jednak czy każda kobieta prowadząca erotyczne transmisje jest camgirl? Nie istnieją żadne jednoznaczne kryteria. Mimo to mówiąc o camgirl najczęściej mamy na myśli dziewczynę, która zawodowo zajmuje się prowadzeniem pokazów.

Oczywiście istnieją wątpliwości co do moralności takiej pracy. Czy praca na kamerkach erotycznych…to praca? Opinie są podzielone, ale dziewczyny z kamerek potrafią na swoich pokazach zarabiać nieprzyzwoite pieniądze. Nie będziemy nikogo oceniać – niech każdy zrobi to we własnym zakresie. Faktem jest, że erotyczne pokazy dostarczają wielu osobom niesamowitej rozrywki. Bez popytu nie ma podaży.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Ile zarabiają camgirls?

Dziewczyny na kamerkach zarabiają nawet dziesiątki tysięcy dolarów miesięcznie. To jednak czubek góry lodowej. Mówimy tutaj o kobietach, które mają wielu obserwujących i ich pokazy regularnie ogląda kilka tysięcy ludzi. Początkujące camgirls zarobią zaledwie mały procent tej kwoty – o ile w ogóle cokolwiek zarobią. Możemy jednak przyjąć, że początkująca streamerka regularnie prowadząca swoje pokazy zarobi od kilkudziesięciu do kilkuset dolarów miesięcznie.

Camgirls zarabiają przede wszystkim na napiwkach otrzymywanych podczas pokazu. Trzeba jednak pamiętać, że cena zakupu żetonów różni się od wynagrodzenia dziewczyny. Portale z kamerkami pobierają prowizję. Dodatkowo camgirls zarabiają na pokazach prywatnych oraz grupowych. Niektóre serwisy umożliwiają też wysyłanie do dziewczyn wiadomości prywatnych – za opłatą.

Co muszą zrobić dziewczyny z kamerek, aby zyskać popularność?

W świecie camgirls konkurencja jest ogromna. Wiele dziewczyn znalazło w tym okazję do zarobienia łatwych pieniędzy. Prawda jest jednak bardziej brutalna, bo zostanie popularną camgirl to trudne zadanie. Najważniejsze jest przede wszystkim regularne prowadzenie transmisji. Dziewczyny z kamerek często prowadzą pokazy, które trwają 5-6 godzin. To prawie tyle, ile dzień w pracy na etacie.

Camgirls muszą także zadbać o odpowiedni sprzęt, który umożliwi im prowadzenie porywających pokazów. Chodzi tutaj zarówno o sprzęt komputerowy (dobra kamera i mikrofon), jak i różne zabawki wykorzystywane podczas transmisji. Pokazy organizowane przez najpopularniejsze camgirls mają wspaniałą jakość – przebijającą nawet profesjonalne filmy porno. Oczywiście transmisja musi być ciekawa, dlatego samo pokazywanie nagiego ciała to zbyt mało. Dziewczyny na kamerkach muszą wykazać się kreatywnością.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Camgirls z Polski

Gdzie możemy spotkać polskie camgirls? Na polskich serwisach z kamerkami – to oczywiste. Polskie strony nie cieszą się jednak światową popularnością, a dziewczyny z Polski często prowadzą transmisje na zagranicznych stronach. Trzeba też pamiętać, że nie wszystkie dziewczyny głośno mówią o swoim zajęciu. Mamy w Polsce kilka kobiet, które świadomie budują swoją markę w branży erotycznej. To jednak pojedyncze przypadki, a większość traktuje kamerki jako sposób na dorobienie kilku złotych.

ShowUp, to najpopularniejszy polski serwis z kamerkami erotycznymi. Spotkamy na nim najwięcej polskich camgirls, jednak najpopularniejsze transmisje zwykle ogląda zaledwie kilkaset osób. Dla porównania najpopularniejsze transmisje na Chaturbate przyciągają tysiące widzów. Na Chaturbate spotkamy również Polki, jednak czasem transmisje dziewczyn z Polski mogą być niedostępne w naszym kraju. Chaturbate umożliwia zablokowanie danej lokalizacji, co dziewczyny czasem wykorzystują, aby pozostać nierozpoznanymi.

Czy warto prowadzić swoje transmisje?

Polskie dziewczyny na kamerkach również mogą dobrze zarobić. Prowadzenie transmisji można połączyć ze sprzedawaniem swoich zdjęć i dodawaniem materiałów na OnlyFans. Pod względem finansowym takie zajęcie jest naprawdę opłacalne – szczególnie jeśli opracuje się dobry plan. Kierując się jedyne pieniędzmi, z pewnością warto prowadzić swoje transmisje na kamerkach.

Finanse to jednak nie wszystko, a w przypadku tego rodzaju działalności istotne są kwestie moralne. Każdy samemu powinien zdecydować, czy zarobione w ten sposób pieniądze na pewno dadzą mu satysfakcję. Lepiej dobrze przemyśleć decyzje o prowadzeniu transmisji erotycznych, zamiast później tego żałować. A co, jeśli ktoś mnie rozpozna? To kluczowe pytanie, na które trzeba sobie odpowiedzieć.

Dodaj komentarz