robienie loda, jak zrobić loda, jak zrobić loda chłopakowi - polskienudeski.pl

Robienie loda – Instrukcja, jak zrobić loda chłopakowi

SPIS TREŚCI

Czy wiesz, jak zaspokoić potrzeby swojego partnera? Na pewno znasz wiele rzeczy, które sprawiają mu przyjemność. Każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego, dzięki czemu Twój mężczyzna szaleje z zachwytu. Prawdopodobnie jedną z tych rzeczy jest seks oralny. Prawie każdy facet go lubi. Jeżeli dobrze zaspokoisz swojego partnera ustami, to wzniesiesz go na wyżyny rozkoszy. Robienie loda jest niezwykle satysfakcjonujące – szczególnie jeśli znasz instrukcję obsługi swojego chłopaka. Sprawdź, co możesz zrobić, aby seks oralny był jeszcze lepszy.

Czym jest robienie loda?

To pytanie jest dosyć banalne, ale lepiej rozwiać wszelkie wątpliwości. Odpowiedź była właściwie zawarta we wstępie, jednak dla formalności – robienie loda to po prostu seks oralny. Polega on na zaspokajaniu partnera przy użyciu ust i języka. Jeżeli pierwszy raz spotykasz się z tym pojęciem, w co wątpimy, to już znasz definicję.

Oczywiście nazw jest więcej. Ten rodzaj seksu oralnego w profesjonalnym języku nazywa się fellatio. Często można też spotkać się z angielskim słowem blowjob. W języku polskim inne określenia na robienie loda to: ciągnięcie druta, robienie gały albo ssanie pały. Żadne z nich nie brzmi zbyt dostojnie. Zostawmy jednak nazewnictwo i przejdźmy do praktycznych rzeczy.

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Jak zrobić loda chłopakowi?

Czy istnieje uniwersalny sposób na dobre robienie loda facetowi? Raczej nie, każdy przecież lubi coś innego. Warto porozmawiać z partnerem o tym, co sprawia mu największą przyjemność. Jedni lubią ssanie jąder, inni głębokie patrzenie w oczy. Jeżeli masz wątpliwości, co lubi Twój chłopak – porozmawiaj z nim. Jest kilka rzeczy, które warto wiedzieć przed seksem. Przykłady? Proszę bardzo!

  • Jaka jest ulubiona pozycja partnera?
  • Czy satysfakcjonuje go jądrami?
  • Czy woli, gdy używasz ust, a może języka?
  • Czy lubi loda z połykiem?

Gdy dowiesz się tych rzeczy, seks oralny może być naprawdę cudowny. Zrobisz dokładnie to, czego oczekuje Twój mężczyzna. Partner powinien docenić sam fakt, że interesuje Cię jego przyjemność. Pytania te możesz zadać podczas erotycznego zbliżenia. To mocno podniesie temperaturę!

Jak zrobić loda dokładna instrukcja i kilka trików

Chcesz dowiedzieć się, jak zrobić loda krok po kroku? Możesz posłużyć się poniższymi wskazówkami. Poniższe rady są uniwersalne, większość z nich sprawdzi się zawsze. Spróbuj zastosować chociaż kilka z nich. Zawsze możesz wybrać te, które akurat pasują do sytuacji.

1. Wybierz pozycję, w której robienie loda będzie komfortowe

Kiedyś napisaliśmy już artykuł o robieniu minety. Tam też jako pierwszy znalazł się punkt o wybieraniu pozycji. Dlaczego? Bo to bardzo ważne. Jeżeli chcesz dobrze zrobić loda, to musisz czuć się komfortowo. Jeśli wytrzymanie w jakiejś pozycji samo w sobie będzie ogromnym wysiłkiem, to nie skupisz się na przyjemności partnera. Oczywiście zawsze warto testować nowe pozycje, jednak jeśli jest niewygodnie – warto coś zmienić.

2. Robienie loda zacznij powoli

Ten punkt również powtarza się z artykułu o minecie. Dobra gra wstępna to połowa sukcesu. Spraw, aby partner nie mógł się doczekać, aż go dotkniesz. Podkręcaj temperaturę. Mów niegrzeczne rzeczy i delikatnie dotykaj mężczyznę po wrażliwych okolicach. Poczekaj jednak z jakimikolwiek zdecydowanymi ruchami. Spraw, aby partner chciał tylko Ciebie. Możesz go całować, podgryzać szyję albo lizać po brzuchu. Zbliż się do jego penisa, ale daj mu poczuć jedynie Twój oddech.

3. Gdy już dotkniesz penisa

Jeżeli już zabierzesz się za jego penisa, nie narzucaj zbyt dużego tempa. Nie chcesz, aby doszedł zbyt szybko. Możesz go całować, delikatnie lizać. Sprawdź, co wywołuje u partnera najbardziej wyraziste reakcje. Zachęć go, aby mówił, co mu się podoba. Podczas robienia loda możesz też robić przerwy i chwilę porozmawiać z partnerem. To pozwoli mu ochłonąć i nie zakończy przyjemności zbyt szybko.

4. Użyj ręki

Kto powiedział, że podczas robienia loda możesz używać tylko ust i języka? Spróbuj także użyć ręki. Będzie to pomocne, jeżeli chcesz doprowadzić partnera do orgazmu. Jednoczesne używanie ust i ręki gwarantuje szybki finał. Tylko nie rób tego zbyt wcześnie! Szybki orgazm może nie być szczególnie intensywny.

5. Jak skończy się robienie loda?

No właśnie, masz jakiś pomysł na finał? Chcesz, żeby lód skończył się wytryskiem? A może to tylko gra wstępna do seksu? Zastanów się nad tym! Jeżeli robienie loda to jedynie wstęp do czegoś większego, nie rób tego zbyt długo. Później może okazać się, że Twój partner skończy dużo wcześniej od Ciebie. Jeśli jednak chcesz doprowadzić chłopaka do orgazmu, to pomyśl, gdzie może się spuścić. Czy to będzie lód z połykiem? A może skończy na jakiejś innej części ciała?

reklama serwisu Polskie Nudeski, wymieniaj się nudesami za darmo

Jak sprawić, żeby robienie loda było wyjątkowe?

Dobry seks oralny potrafi zmienić zwykły wieczór w niezapomniane przeżycie. Dobrze wiedzą to osoby, które próbowały go w nietypowych okolicznościach. Przykładem jest historia naszego kolegi Kamila, który przeżył fantastyczne chwile ze swoją partnerką. Był piątek wieczorem, para wracała do domu po romantycznej randce w kinie. Film, potem dobra kolacja i zwykły powrót do domu. Czy mogło stać się coś nietypowego?

W pewnym momencie Marta poprosiła Kamila, aby zjechał na pobliską stację benzynową. Powód postoju nie wzbudził w Kamilu żadnych podejrzeń – dziewczyna chciała kupić coś do picia. Poszła na stację benzynową, wróciła z butelką coli, wsiadła do samochodu. Po powrocie zapytała Kamila, czy miałby ochotę na coś niegrzecznego.

Chłopak nie do końca wiedział, o co chodzi. Marta jednak szybko zaczęła rozpinać jego spodnie, a następnie zabrała się za robienie loda chłopakowi. Spontaniczna decyzja, dzięki której ten wieczór na zawsze zapadł w ich pamięci. Robienie loda w samochodzie to było zupełnie nowe doświadczenie.

Co kreatywnego możesz zrobić?

Robienie loda w aucie to tylko przykład. Równie dobrze możesz pokusić się o szybkiego lodzika na imprezie czy podczas wspólnej kolacji. Spontaniczność i zaskoczenie są po Twojej stronie. Magia tej sytuacji wyzwoli w Twoim partnerze wiele emocji, które sprawią, że ten seks będzie wart zapamiętania.

Nietypowe miejsce, nietypowy czas – wszystkie te rzeczy nadają się do wykorzystania. Robienie loda w lesie albo podczas imprezy rodzinnej brzmi jak szalony pomysł z filmów porno. Warto jednak przenieść takie nietypowe akcje do swojego życia. Seks za każdym razem daje podobne odczucia, jednak właściwe okoliczności zamienią go w coś niesamowitego. To jak, spróbujesz skorzystać z powyższych rad? Pamiętaj o nich, a robienie loda facetowi da Tobie i jemu wiele przyjemności.

Dodaj komentarz